squirk77@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu
"Samuel L. Jackson pobił najgrubsze ryby"
Tytul z głównej strony ulubionego portalu, a ja nieśmiało wyrażam nadzieję, że pobite ryby doszły już do siebie, a sprawca dostanie dożywotni zakaz zbliżania się do zbiorników wodnych.

Trochę się nie wyspałam, spędziłam wczesny poranek na półtoragodzinnej rozmowie z sąsiadką, ale warto było. Małżonek zrobił zakupy, ja zrobiłam małżonkowi śniadanie, po czym wróciłam do swojej niszy ekologicznej. tj. do łóżka. Nobla temu, kto wymyślił spanie.

Poza tym dość nudna niedziela*, był już pierwszy mroczny dzieciak halloweenowy (dzięki stosownym bogom, że pamiętałam o nabyciu cukierków), dostałam w prezencie od męża kilo gruszek i miśki Haribo oraz rozmrażam kaczkę, na którą nie mam jeszcze pomysłu. Znalazłam przepis na rosół "z kaczki barbie", trochę mnie zatkało i mam interesujące wizje wystającej z garnka lalki z dziobem.


Słówko dnia - "bezpoctawne", odkryłam nowe forum i rozkoszuję się.


Apdejt - Halloween bardzo przyzwoity, zapewniłam próchnicę i rozstrój żołądka młodocianej połowie osiedla. Jeden dzieciaczek był dwa razy, myślał, że mąż się nie zorientuje - dostał garść kilokalorii za spryt, niech ma.

* Mąż mnie dziś (teoretycznie jest już wtorek) łagodnie opierniczył, że wczoraj był poniedziałek. Otóż informuję, że dla mnie dzień długi i nudny=niedziela, a nudny nie oznacza nieciekawego, tylko to, że nie jestem jakoś bardzo aktywna, czyli dla mnie bomba. Dziś też będzie niedziela, jeśli mi nie odbije i nie zacznę np. sprzątać.

poniedziałek, 31 października 2011, squirk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/10/31 18:02:15
Tłukł już węże, może bić i ryby. Dobrze wiedzieć, że zawsze jest ktoś pomoże ze świątecznym karpiem-gigantem.
-
2011/10/31 18:09:24
Ja pierniczę, ma facet kondycję, tu węża trzepnie, tam rybce założy nelsona. Przeczytałam recenzje filmu, na pewno sobie daruję.
Co do karpia - udajesz, że się potykasz, wołasz "Oops!" i niby to przypadkiem reklamówka z karpiem wpada pod tramwaj, gdzieś mi taka rada mignęła ;-)
-
2011/10/31 20:22:35
Tylko wiesz, jak Ci się reklamówka źle ułoży pod tramwajem, to efekt może się nadawać tylko na klopsy rybne, i to o ile oddzielisz je od opakowania.
-
2011/10/31 20:24:16
Ale cel, czyli inhumacja, osiągnięty ;-))
-
Gość: PSH, 212.59.225.*
2011/11/01 09:34:20
Cholera, wczoraj bylo Haloween, zapomnialem :P
Chociaz mysle, ze w barze nie przeszloby "browar albo psikus". W ogole, z tym swietem to mam raczej blizszy kontakt w wersji polskiej nic amerykanskiej - "komorka, albo wp..." :P
-
2011/11/01 12:36:07
My nie zapomnieliśmy i świętowaliśmy, możesz uznać, że za Ciebie też ;-)
W barze możesz spróbowac z pomysłem Wilq`a - wejdź z zestawem zabawkowej kolejki dla dzieci pod pacha i krzyknij "Kolejka dla wszystkich!" - może docenią pomysł ;-)