squirk77@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu
Wielkie uff.
Mama i Mysz zoperowane, przytomne, Mysz nawet biega już (po Mamie się tego nie spodziewam, ale też może, jeśli zechce) - dziękuję za wszystkie kciuki. Nie wiem, jakim cudem nie dostałam z nerwów kota, ale może to i lepiej, Mysz raczej by kota nie zaakceptowała. Mama odpoczywa, a ja liczę na to, że to była jej ostatnia operacja i że wyzdrowieje w końcu.

Wielka ulga, mogę znów zacząć oddychać i przyjmować płyny, dłuższe siedzenie w oknie na bezdechu w połączeniu z dietą bezpokarmową mogłoby mi nyeco zaszkodzić.

Jadę odebrać Mysz Chrobrą i zapłacić - mam powody podejrzewać, że powiedzenie "płacić jak za woły" w naszym indywidualnym przypadku przekształci się w "płacić jak za myszy" - Mysz wybrała sobie możliwie najbardziej ekskluzywną klinikę, ale niczego innego się po niej nie spodziewaliśmy.

środa, 26 października 2011, squirk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: PSH, *.ghnet.pl
2011/10/26 19:40:57
Super, ze wszystko sie poukladalo:)
To teraz zycze (w koncu) spokojnego wieczoru :)
-
2011/10/26 20:56:13
Dzięki, właśnie próbuję się uspokoić, tzn. trzęsą mi się ręce i mam ochotę mordować, ale ja zazwyczaj tak jakoś dziwnie reaguję po pełnym stresu dniu ;-) Ale mamy kubełek KFC i piwo (w ramach diety, oczywiście), więc może się uda ;-)
-
2011/10/27 00:00:33
No, to oby tak dalej, w pozytywnym kierunku! ~^^~
-
2011/10/27 00:06:07
Dziękuję, jeśli nie będzie nawrotów, to o obie damy nie będę musiała już się martwić. Mama czuje się dobrze i odpoczywa, Mysz od powrotu z operacji (pod narkozą!) biega, opycha się i czesze, bardzo chrobrą mam Mysz :-)
-
2011/10/27 07:16:12
słowo ekskluzywna działa na mła jak płachta na byka. ale skoro mysz kliniki wybiera.... ;)

też trzymałam kciuki za Matulę. cieszę się, że nie poszło na marne pisanie jedną ręką na klawiaturze ;)
-
2011/10/27 13:11:44
Mnie to słowo bardziej śmieszy, na Allegro połowa stuffu jest teraz ekskluzywna, z żadnym szałem mi się to już nie kojarzy, ale klinika faktycznie tania nie jest - tyle, że jedyna, w której przeprowadzają operacje na minifutrzakach, więc nie mamy wyjścia. Wkurza mnie za to używanie słowa "wyśmienity" w kontekście niejedzeniowym ;-)
Dzięki za kciuczki, magiczne są ;-)