squirk77@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu
"Nie jesteśmy żabą, tylko dużym europejskim krajem"
Wiedzieliście?
Szok i niedowierzanie, przez tyle lat człowiek był pewien, że mieszka w żabie, a tu takie coś. To przez to, że mieszkam pod lasem, wciąż to powtarzam, tak trudno tu o najświeższe dane.

Blogerka B. zgodziła się na ujawnienie dotyczącego imoł wątku z korespondencji, więc wrzucę.
Imoł są śmieszne, wiemy. Pół biedy, jeśli takie biedactwo jest mroczne i zabiedzone, bo to nawet współgra z wiecznym dołem, ale nie zawsze ma się szczęście trafić na imoł idealne. Mnie się trafiło nieco odbiegające.
Mianowicie wychodzimy z dwiema sąsiadkami z basenu, wyglądając naturalnie i normalnie, acz mokro, przekraczamy bramkę przybasenową...
....a tam siedzi żeńskie imoł.
Takie porządne, zaangażowane imoł, na czarno, z dołem jak Rów Mariański i makijaż akuratny.
Tylko ważyło ze 150 kg, ale ok, nikt nie mówi, że one nie mają jeść, niech jedzą, i niech nie tylko żyletki. Dorodna panna po prostu.
W każdym razie idziemy my trzy, nie jakieś szkielety, ale oka nie męczymy zdecydowanie, zdrowe dziewczyny i tyle, i przechodzimy obok imoł i jej posępnych zausznic w wydaniu takimże.
I słyszymy:
 - O kurwa, jaki żal....
Przysięgam, nie sądziłam, że potrafię się tak złożyć, a N. to już w ogóle, bo ona mało elastyczna jest, musiałyśmy ja potem trochę rozprostować, żeby się w drzwiach zmieściła.
Tak więc no, smutek i nostalgia.
Na szczęście ogarnęło się dziewczę i w tym roku widziałam ją już dużo szczuplejszą i zadbaną, dobrze, bo ładna jest. Może i z rozumem się poprawiło, bo jak nie, to żal, wiadomo.

Dziś obrazeczek o treści świątecznej. Obchodzicie? Ja nie, dlatego szalenie mnie to zamieszanie bawi.

Słówko dnia później, bo jeszcze nic mi w bystre oczko nie wpadło.

Umarłam, oficjalnie.

piątek, 25 listopada 2011, squirk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/11/25 14:41:31
Nieeeeno, i Ty o polytyce?:)
-
2011/11/25 14:47:47
Politycy, a Pan Prezes w szczegolnosci mowia skrotami myslowymi. Ale drogi ich mysli sa takie, ze jaks ie je skraca, to wychodzi jakies wywracanie czegos nie na lewa, nie na prawa a na trzecia strone (Jak u Lema, co to Ijona Tichego ktos zlapal za reke i zaczal mu tlumaczyc ze kwarki nie sa ani lewe ani prawe, tylko "trzecie"), czyli Zen.

"Nie jestesmy zaba, bedziemy mieli Budapeszt w Warszawie"..

PS: Dzis uslyszalem ze w radio przez Internet ze Pan Prezes nie jest "gwiazda samobiezna". Dziennikarzom sie udziela
-
2011/11/25 15:06:49
-
2011/11/25 17:44:23
Bartoszcze - nie no, ja o żabie, żaba mnie zszokowała ;-)

Brezly - kupuję "gwiazdę samobieżną", piękne. Kwarki kojarzą mi się z którąś książką Musierowicz, tam panna przypadkiem celnie rzuciła uwagę o kwantach i kwarkach i kawaler, miłośnik fizyki, od razu się zaświergolil ;-)

Bohater - dziękuję, lubię koty, jadalne też ;-)


Filmik, com go wrzuciła, obejrzany? Śliczności, polecam bardzo :-)
-
2011/11/26 01:56:46
ech, a ja w połowie filmiku zauważyłam opening do Cowboya Bebopa i moje ADHD kazało mi kliknąć. Nie żałuję ;P Swoją drogą to mam nadzieję, zę jutro będę w miarę używalna, bo chcę namówić Misiomieja na wyprawę dyniową...
-
2011/11/26 02:04:17
A Ty czemu nie śpisz, co?
Wyprawa dyniowa może się nie udać, wczoraj byłam na stoisku dyniowym i nie było już dyni :( Jeśli będziesz miała więcej szczęścia daj znać :-)
-
2011/11/27 19:41:37
imoł pewnie chodziło o to, że żal to jej tyłek ścisnął. swoją drogą... w makijażu, na basen?
;)

z wesolutkich filmików: www.youtube.com/watch?v=PJqeczqJaag&feature=share

gdybyśmy takie trajlery robili, to młodzież pożerałaby zarówno lektury jak i filmy historyczne ;)
-
2011/11/27 19:48:10
Hija - one tam nie chodziły na basen, tylko na tajniackie fajki, żeby mama nie widziała, na basenie nie spotkałam dziewczęcia nigdy, a w sezonie pływam 2-3 razy dziennie i każda sąsiadka mnie na basen wyciągnie w sekundę, zresztą moje okna wychodzą na basen - niemniej podejrzewam, że gdyby pływała, to też w makijażu ;-)
Filmik bardzo trafny, acz naprawdę wymieniłabym Oleńkę na nieco mniej mdłą dziunię ;-)
-
2011/11/27 20:17:58
jakby się taki makijaż rozmazał na twarzy to dopiero byłby powód do bólu istnienia. mogłaby później w towarzystwie powiedzieć, że jest taka tru, że tak płakała, że jej tapeta spłynęła. takich tru to chyba niewielu...

no tak tru imoł to nawet płuca musi mieć czarne.

co na to ksiądz natanek? na "wiedz, że coś się dzieje" to chyba już za późno. piekło czeka. ejmen.
-
2011/11/27 20:22:53
Hija - na szczęście dziewczę naprawdę sie ogarnęło, ma ładną twarz, piękne włosy, po prostu miała "szczenięce sadło" (to nie moje, to Gerard Durell, polecam ;-)) pielęgnowane fastfoodem i musiała się za siebie wziąć, jesli jeszcze rozumu nabierze to złamie niejedno serce ;-)