squirk77@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu
"Kto nie skacze, ten z Mysiadła - hop, hop, hop!"

Tytuł dedykowany sąsiadom (autorowi gratuluję), którym zawdzięczam wyjście z domu na pół h i powrót..niech będzie, że rano, po prostu. Rewelacyjny reset. Jubilatowi życzę wyłącznie Bardzo Dobrej Wódki przez całe życie, a o tym, jak bardzo uszczupliliśmy wczoraj jej światowe zasoby, w ogóle nie będziemy wspominać, dobrze? Po prostu zmienimy temat na mniej szokujący albo pomruczymy coś uspokajająco pod nosem.

Mieszkańców Mysiadła zapewniam, że tytuł nie jest dla nich obraźliwy - po prostu nie było was wczoraj, to pewne, bo skakali wszyscy obecni plus pies, więc nie ma się o co obrażalsko nadmuchiwać, słowo.
Przypuszczalnie w efekcie tańców* zyskałam ból w łopatce - możliwe, że pieprznęłam w coś, ale, co ciekawe, poczułam to dopiero rano (czyli po południu).
Starannie przespałam pół dnia, a potem, mniej starannie, drugie pół. Aktualnie nic mi się nie chce do tego stopnia, że gdyby były gdzieś mistrzostwa świata w nicnierobieniu tobym się nawet nie ruszyła, żeby wystartować.

* tak, tańczyłam**
** tak, w kapciach-myszach

Nie mam siły na inteligentne wynurzenia (dementuję pogłoski, jakobym miała także niedostatki mentalne, gdyż, jak wiemy, alkohol wprawdzie zabija szare komórki, ale tylko te, które odmawiają picia, więc wszystko w porządku, miałam ich wczoraj tylko kilka i szybko przeniosły się do szarokomórkowej Valhalli) a wyobraźni na wyjaśnienie tego fascynującego faktu, więc może po prostu pójdę pod Kocyk Od O. zastanawiać się, czy przebrać się na kilka h czy jednak zostać w piżamie, a potem wrócę i nawrzucam obrazeczków. Chwilowo nie mogę, bo w edytorze opcja wstawiania magicznie zniknęła, czyżby (reszta wpisu usunięta przez ACTA).

sobota, 28 stycznia 2012, squirk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/01/28 21:19:25
Już obserwują? Ci ACTA? Eeee...

Pozostań w piżamie, już zaraz dołączę ;-)
-
2012/01/28 21:23:36
Ewo - nie sądzę :-) Zrobiłam update Ubuntu i nie wszystko chciało mi się na nowo konfigurować, zajmę się tym jutro, dziś nicnierobię :-)
-
2012/01/29 11:48:50
Nie bardzo rozumiem jak mozesz miec cos przeciwko miejscowosci o nazwie Mysiadlo, Śkfirka :-)
-
2012/01/29 18:04:10
Bres - no nie mam przecież, kocham Mysiadło, po prostu nikt od nich nie skakał na imprezie ;-)
-
2012/01/29 18:16:54
Się powtórzę: kciuki trzymane! :)
-
2012/01/29 18:21:49
Mouse - dziękuję, operacja jest mniej więcej w połowie, a jak zadzwonię to nie udzielą żadnych informacji, nawet rodzinie niczego nie powiedzą, trzeba jechać i dowiadywać się na miejscu, a to kilkadziesiąt km :-/ Mogę tylko czekać, aż Bardzo Ważna Osoba się wybudzi, oprzytomnieje i sama się odezwie :-(
-
2012/01/29 19:56:45
ech nicnierobinie i piżdzamka :)))) to jest to :))))
-
2012/01/29 23:57:58
Bii_es - chciałabym, ale dziś nie miałam szans, cały dzień w biegu, a 4 h temu poszłam nakarmić koty i okazało się, że kilka osób też o tym pomyślało, więc dopiero wróciłam ;-)