squirk77@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu
"A locha!"

Tak się witają ludzie na jednej wyspie w tropikach - spory kawałek od nas, trzeba jechać za Konstancin a potem jeszcze w cholerę daleko się ma ale warto, widziałam w jednym programie. Pan turysta wysiadł z samolotu, podeszła do niego pani upośledzona odzieżowo, zarzuciła mu na szyję niewielką dżunglę, powiedziała "A locha!" i wysuszyła zęby, pan strasznie się ucieszył i poszedł opychać się owocami morza jak jakiś sołtys.
U nas mogłoby zaistnieć "A dzik!". Przetestuję, ciekawam reakcji otoczenia. Póki co Trener rzucił mi dziwne popaczanie ale nic nie powiedział co jest rozsądne jeśli chce jeszcze kiedykolwiek dostać domowy posiłek.

U Myszy bombowo, dziękuję serdecznie za pytania i pozdrowienia, Małysz jest zdrowa czemu daje wyraz bieżąc z prędkością światła i usiłując odlizać nam nosy, bardzo się przykłada, dzielny puchaczyk. Większa okrągła i wesolutka, czeka ją wizyta kontrolna u pani doktór od Myszy, podejrzewamy spore zaskoczenie gdyż o ile Małsza waży 26 gramów o tyle Większość z pewnością nie. Obstawiam jakieś kilo siedemdziesiąt ale Trener mówi, że aż tyle to raczej nie dzięki czemu Mysz bardzo go ostatnio kocha a ja jestem tylko podawaczką ziarna, taki los.

Na Fanpejczu obiecałam, że o gnu napiszę.
Otóż dana jest Afryka, kontynent ze sporą zawartością przyrody mobilnej która hasa, pacza, opycha się jak pan turysta sprzed dwóch akapitów, słowem sporo tam tego łazi i dobrze z punktu widzenia hien. Hieny nie są bowiem padlinożercami jak wieść gminna niesie, czasem są ale jednak przeważnie inhumują inne zwierzątka własnym sumptem a i tak im lwy kradną mnóstwo % tego, co takie hieny sobie upolują. Potem idzie taka hiena wkurzona i jak widzi małe lwy to jest po nich, okrutny jest świat przyrody i wzajemnie.
Przedwczoraj było o hienach - ja pierniczę, ile one jedzą, od razu pomyślałam, że Mysz Większa ma jakiś hieni gen tyle, że jest prześliczna a hiena niezazbytnio. I o gnu też było, jednym, ale krótkim. Mianowicie pisałam już kiedyś że gnu są głupie - otóż mam dobrą wiadomość dla gatunku bo przedwczoraj IQ gatunku znacząco się podniosło. Było sobie bowiem nieduże gnu które się chyba szaleju najadło bo hasało bardzo prowokująco w stadzie niby to bezpiecznym. Nawet ja to "niby to" zauważyłam zanim mi pani Krystyna Czubówna powiedziała że o, tu, widzu, pacz, pacz jak się stado hien niby to przypadkiem rozproszyło wokół stada gnu. Cielę, durne bardzo, zignorowało jedną hienę, drugą, trzeciej w ogóle nie zauważyło bo wykonywało właśnie szalenie wytworny piruet a potem hiena skoczyła i je upolowała.
Mniej więcej w tym samym czasie gnu przestało hasać.
(Nie obiecywałam, że bajka będzie miła i długa, sprawdziłam.)

Wiedzieliście, że te takie gąbeczkowe układanki kolorowe, co się je otroczkom kupuje żeby nimi igrały i sobie układały na podłodze różne wzorki bywają strasznie śliskie jeśli leżą na czymś nieco wilgotnym, co Kika miała pościerać ale akurat była zajęta? Ja nie wiedziałam aż do wczoraj, usiłowałam przemieścić się po napój halsując z pętelkami między torem kolejki a takim głośnym budzikiem, pomyślałam że a co mi tam, przejdę po gąbeczkach, wyglądają na stabilnie.
Dawno się tak zdrowo nie wypieprzyłam na tę tam...nooo...warstwę amortyzującą.
W związku z powyższym dzisiejsza wyprawa do lekarza i po zakupy przebiegała przy akompaniamencie wygłaszanych półgłosem słów takich, co to ich nie zacytuję bo nie wypada. Z aktywności fizycznej zostało mi w tej chwili stacjonarne wkurzanie się oraz pisanie, co niniejszym czynię. Na pociechę nabyłam sobie mrożone ośmiornice, ot, tak jakoś. Kaczek nie było niestety.
Obrazeczki nastąpią później, ten fragment internetu, co ma obrazeczki w środku, trochę dziś ryksztosuje a mnie wygodniej być obolałą na Sufce, toteż udam się tam bezzwłocznie tylko najpierw Myszy kiźnę, strasznie szaleją.
Miłego wieczoru Państwu, ścierajcie podłogi bo jak nie to potem się ludzie wywracają a nie wypada mi tak kląć nawet pod nosę.

PS. Wyszukano blogasek wrzucając w szukajkę "oral sex", "antylopy gnu" oraz "alpak", bardzo rozsądnie, zwłaszcza to ostatnie, z teoriami wybitnymi, rozgośćcie się Państwo, to przyrodniczy blog i może się przydać.

PPS. Gupie są gąbeczki.

poniedziałek, 03 czerwca 2013, squirk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2013/06/03 22:19:26
Czy ośmiornice to takie nyeco zmutowane kaczki?

PS Pewien prawie znajomy literat dziwił się dziś na fejsie, jak do niego trafił człowiek który wpisał w gugla czy wrzucona do wanny włączona suszarka zabije mnie?
-
2013/06/03 22:21:53
Bartoszcze - absolutnie nie, to macki, dużo, i za małe żeby nafaszerować jabłkami z majerankiem więc muszę inaczej kombinować.
Mnie szukano jeszcze po jakimś klubie ze striptizem ale wstydziłam się przyznać a w komciu to nikt nie zauważy.
;-))
-
2013/06/03 22:22:16
Biedna Twoja warstwa amortyzująca, ale to nie pomidor tudzież jajko - ocalała to iprzesztanie boleć ;-)) Moja na szczęście dzisiaj nie była testowana, ściany na korytarzu są bardzo przydatne. Kurcze czuję się dziwniej niż jak uczyłąm się jeździć na rowerze. Jak człowiek spędza 1/3 dnia za biurkiem i 1/3 dnia w łóżku to ma zadziwiająco sztywny kręgosłup....
-
2013/06/03 22:52:36
Właśnie mnie lekko zemdliło.....ale nie będę spoilerować.....kurtyna ;-(
-
2013/06/03 23:29:09
Squirku Droga z obolałą rzycią, Ty popaczałaś, komu piszesz, że w komciu nikt tego klubu ze striptizem nie zauważy? Naprawdę myślałaś, że to przemknie także i mnie koło nosa jak ta hiena koło głupiutkiego gnu? Nie jest dobrze, oj nie jest, zapewne z braku szparagów czujność Cię opuściła :))) Do mnie trafili po "nie byo tak cukierkowo" i "coś za coś"oraz "biologia na drutach", szału nie ma. Voodoo Królik dalej biega, nadal mogę się podzielić radzieckimi pierogami made by my Babunia, gdyby kogoś nawiedziła burza od przeczytania tych moich wypocin. I skarpetkę skończyłam, czas na drugą, ale to jutro. Prześlę Ci zdjęcie- jest tak rurzowa i mdła, że bardziej się nie da, mam stopę jak prosiaczek :))) Zdrowiej Niezdaro i Kaczek Ci życzę, muah :*)))
-
2013/06/03 23:41:33
Karolino - nie jajko ale boli dość konkretnie, choć nogi bardziej, dzięki bogom za Sufkę bobym bardzo kwiczała dziś.
Te rolki to te same co pokazywałaś że kupiliście? To ładne, na takich nie wstyd się wypierniczyć ;-)))
-
2013/06/03 23:43:11
Karolinka - dzięki ale odpuściłam sobie GoT chwilowo, ucinanie ludziom penisów i robienie złych rzeczy miłej rycerz to jednak nie dla mnie bajka, jestem za bardzo zestresowana ostatnio żeby sobie jeszcze filmami dokładać, potrzebuję szparagów, "Bones", Myszy w obu dłoniach i innych takich, niewesołe sceny sobie na razie odpuszczam :-)
-
2013/06/03 23:44:39
Dodgers - cicho, nic nie widziałaś.
;-))
Ruskie mam, kupione z braku weny i możliwości lepiszczowych, ale są, nawet zjadłam 3 ostatnio, ujdą.
Gimmi zdjęcie skarpeteczki, niech mam cały czas poczucie że życie to nie bajka, tak wiesz, żebym się nie wyluzowała zazbytnio ;-)))
-
2013/06/03 23:46:26
Tak dokładnie te które Ci pokazywałam. A teraz mąż mnie musztruje (ma cierpliwość trzeba mu przyznać :-))
-
2013/06/03 23:49:06
Karolinka - najwyraźniej dobrze rokujesz i warto w Ciebie inwestować czas i energię, byle sierotki by nie musztrował :-))
-
2013/06/04 08:00:28
Czy "ucięcie penisa" i "ta miła rycerz" się ze sobą wiążą?
W tej końcówce musiało coś być, bo czytałem dziś w kontekście komcie o tym, że Kevin Spacey to Keyser Soze i takie tam. Najwyraźniej smok zabił wszystkich (poza wiadomo), zima pożarła smoka, a GRRM uśmiercił zimę.
-
2013/06/04 08:07:18
Spojlować. Spojlować. Spojlować.
www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xmWCqrMdqE0
Proponuję zwrócić uwagę na psa :-DD
-
2013/06/04 08:25:11
"upośledzona odzieżowo" znaczy jak? Naga? :D
-
2013/06/04 10:52:44
No niestety, cóż poradzić, zwizualizowała mi się "locha Snape", umajona kwieciem rozmaitym, wizytująca na rolkach kluby ze stripizem. Fakt, nie yest tak cukierkowo.
;)

Gratuluję Mniejszości powrotu do pełnego zdrowia, niech Państwo mogą ponownie wyrażać czysty zachwyt, a nie podszyty zmartwieniem.

Gnu som gupie, to wiadomo od dawna (jeśli się czyta ten przeuroczy, rozwijający przyrodniczo, naukowo sprofilowany nawet bym powiedziała, blogasek;) statuetki Nagrody Darwina produkują dla nich hurtowo;)

Idę się opchać truskawkami, może być jak sołtys;)
-
2013/06/04 10:57:02
Karolka,
właśnie nadrabiam zaległości w GoT, mam siedem odcinków do obejrzenia hurtem, chyba mnie zemdli z nadmiaru szczęścia.
Ale ale Doctor Who na spółkę z Grimmem ratują mi zdrowie psychiczne.

Squirku,
a jak kowboje w kosmosie - skusiłaś się i zmotywowałaś Trenera?;))
-
2013/06/04 10:58:21
Dodgers,
"biologia na drutach" to w zasadzie powinien być jeden z Twoich tagów;))
-
2013/06/04 12:19:37
Nie wiem, czy bardziej mam się temu zdjęciu dziwić, czy rozważać użycie fotoszopa:
bi.gazeta.pl/im/e9/1e/d6/z14032617Q,Nie-rozumiemy-tego-swiata---.jpg
-
2013/06/04 13:01:33
Bartoszcze - dzięki bogom nie, miła rycerz jest dziewczynką a ten od penisa na pewno nie i nie lubimy go więc niech spada. Coraz mniej mi się ten serial podobał, dobrze, że mam te swoje medyczne o zwłokach więc się nie nudzę.
Oraz "Skyfall" zaczęliśmy, jesteśmy tak w połowie mniej więcej.
:-))
-
2013/06/04 13:03:21
Bartoszcze - no dzięki, teraz to już na pewno nie obejrzę kolejnego odcinka (i filmiku też nie skończę) a Trener jak to zobaczy to wsiądzie na rower i masz go pod familokiem za kwadrans.
;-))
-
2013/06/04 13:04:49
Bagienny - A locha! Taką spódniczkę z trawy miała, niepraktyczną bardzo, oraz górę bikiniową, i gibała się jak rezus, dziwne obyczaje mają na tych wyspach ale nic to, jak już będę w Konstancinie to podjadę ten kawałek dalej, co mi szkodzi.
;-)))
-
2013/06/04 13:07:20
Noalerzeco, żadnych sekretów tam nie ma :-))
-
2013/06/04 13:07:21
Sakurako - zmieniłaś nyeco moje postrzeganie profesora Snape`a.
;-))
Mniejszość właśnie wylazła z Restauracji, w której przestała mikczyć a zaczęła odbywać drzemki (po tym, jak posprzątaliśmy porządnie, co nadzorowała pirząc się nerwowo w kątku) i podjęła ponowna próbę odlizania mi palca, co za Mikromysz ;-))
"Kowboje" ściągnięci i przymierzamy się, ostatnie tygodnie były kiepskie i mało oglądaliśmy, musimy się znów wdrożyć ;-))
-
2013/06/04 13:08:27
Bartoszcze - to zdjęcie jest bardzo bardzo złe i aż nie wiem, co powiedzieć, kot pewnie wstydzi sie po tym na podwórku pokazać.
;-))
-
2013/06/04 13:09:09
Bartoszcze - nieszkoci, ludzie reagują histerycznie co oznacza, że ja też bym a unikam takich emocji ;-))
-
2013/06/04 13:11:04
No ale co Trener? ;-))
-
2013/06/04 13:15:31
Bartoszcze - nie lubi spojlerów a wybiera się do Karolinki za poprzednie więc akurat blisko będzie miał ;-))
-
2013/06/04 13:21:51
Ale jakie tam spojlery, fszystko jest w książce ;-))
-
2013/06/04 13:26:07
Bartoszcze - co tam książki, mam Was ;-)))
-
2013/06/04 13:36:02
To Mu powiedz, że spragnionego napoimy, ale na bento niech nie liczy :-))
-
2013/06/04 13:47:58
Bartoszcze - coś mi mówi że byście się nie nudzili we dwóch ;-)) Przekażę ;-))
-
Gość: ruda śląska, *.threembb.co.uk
2013/06/04 15:03:38
fsumie to całe szczęscie, że nie jajko, nie znam z autopsji, ale INNI mówią, że bardzo boli. Takie spadnięcie potencjalne na.
u nas szau, fala upałów i Anglików upośledzonych odzieżowo - całe 20 st i słońce jak na Riwierze :)
-
2013/06/04 15:10:31
Rudo - pierwsze, co mi przyszło do głowy, że jakiś wyznawca islamu (powstrzymałam się od przymiotników) znów może kogoś pobić albo zwyzywać za "nieprzyzwoity" strój, przez muzułmanów Anglia straciła dla mnie połowę uroku, jak jakikolwiek kraj może pozwalać, żeby oni się u nich osiedlali i ośmielali mieć głos w jakiejkolwiek kwestii, nie u siebie, na cudzej ziemi która ich z litości przygarnęła i pozwala na normalne życie którego u siebie nie mają, chore to jest. Polska też rozumu w tej kwestii nie ma, żeby nie było.
Szczęśliwie nie posiadam nabiału inkluded więc potłukłam sempiternę, nogi i dłoń, za to solidnie, parę dni poboli ;-)
-
2013/06/04 16:01:16
Gąbeczki to zuo. Zawsze tka mówiłam! Mysio-kocie pozdrowienia dla całej ferajny (oczywiście z pierwszeństwem Księszniczek)!
-
2013/06/04 16:26:11
Myszku - wielkie zuo, juz nigdy nie spojrzę przychylnie na żadną gąbeczkę na podłodze, może nawet kopnę delikwentkę, jestem solidnie obolała ;-(
Myszy śpią na uszkach, całe puszyściuteczkie, wynegocjowały po kawałeczku sera i odpoczywają po konsumpcji. Cieszę się, że mamy tę myszkową chorobę za nami, miałam naprawdę ciężkie ostatnie dni, przydałby mi się jakiś pobyt w sanatorium ;-))
-
2013/06/04 16:47:55
A gryzonie są wpuszczane do sanatorium?
-
2013/06/04 17:23:51
Bartoszcze - jakoś bym je przemyciła ;-))
-
Gość: ruda śląska, *.threembb.co.uk
2013/06/04 17:44:11
połowa uroku; tzn. ta dolna połowa czyli południowo-środkowa. U nas prawie same blade torsy, potatułowane obowiązkowo. :) Bardzo apetcznie. Swego czasu nad Morzem Śródziemnym bawiłam w sezonie - jak rozpoznać typową robotniczą rodzinę wczasujących Anglików można było? Tatuś czerwony jak rak, potatułowany, z piwem w łapie, gruba niezbyt urodziwa mama, czerwona jak rak, potatułowana i circa 4 otroczoków, czerwonych jak raki, jeszcze nie potatułowanych (ponoć pierwszy to zazwyczaj "MUM", żeby nie krzyczała po fakcie ;)
Myszom gratulacje końskiego zdrowia, nomen omen.
-
2013/06/04 17:56:03
Rudo - to byłby bardzo mały koń jeśli chodzi o Mysz Mniejszą, jest bardzo, bardzo maleńkim Myszkiem ale dumnam, że była dzielna i wyzdrowiała, bardzo źle znoszę choroby bliskich mi istot, głupio wręcz bo nie jem i nie śpię, jestem Myszy wdzięczna że zadecydowała o tym, żebym się jednak znów wysypiała ;-))

Dobry tatuaż jest dobry ale spora część to potworki tatuowane w garażu po pijaku, współczuję Ci niektórych widoków ;-))
-
2013/06/04 18:04:57
Gąbeczki podobno dobre do blokowania chust i szali. Ja nie używam, ale może któraś z drutujących koleżanek potwierdzi. W sumie dobrze, że ta konkretna gąbka służyła do zabawy, bo jakbyś się wygruziła na szpilki, to auć.
Ciekawe, czy gdzieś na świecie witają się zawołaniem "A klępa!"?
Dziękując za poszerzenie wiedzy przyrodniczej, idę się oszołtysić czereśniami ojcowej produkcji.
-
2013/06/04 18:08:46
Mario - to może Dodgers albo Karolina zechcą się wypowiedzieć gdyż ja się nie znam, Kika szczęśliwie nie drutuje a nawet gdyby to obstawiam, że nie robiłaby tego na podłodze pod drzwiami balkonowymi ;-))
Z tą klępą to dobry pomysł, kilka osób przyszło mi na myśl ;-))
Czereśnie już są? Muszę nabyć, bardzo lubimysz.
;-))
-
2013/06/04 19:15:35
Czereśnie już są :-) Takie pierwsze, odmiany niewielkiej, umiarkowanie słodkie, ale efekt pierwszeństwa znacznie dodaje im uroku. I udało nam się wyprzedzić trzcinioki w rzuceniu się na owoce :-)
-
2013/06/04 19:57:35
Mario - domyślam się, że trzcinioki to jakaś latająca przyroda mobilna która wyżera ile zdąży ;-) Zamówiłam juz u Trenera czereśnie. I truskawki, bób, arbuza i pomidory malinowe, om nom nom ;-))
-
2013/06/04 20:02:49
@squirk
Twoje zamówienie brzmiało jak na wizycie krasnoludów u Bilba, aleć to miło Cię widzieć w dobrym apetycie ;-))
-
2013/06/04 20:14:08
Bartoszcze - nie mów hop!, zamawiać to ja zamawiam całkiem sporo, z jedzeniem gorzej ale ponieważ skompromitowałam przed chwilą całkiem sporą porcję lasagne (i jestę Garfieldę) mam nadzieję, że idzie ku dobremu. Hik! Sory.
;-))
-
2013/06/04 20:28:11
Owszem, trzciniok równa się szpak. Bardzo ich nie lubimy...
-
2013/06/04 20:32:15
Mario - jak już dostanę dwururkę na jakąś romantyczną okazję służę pomocą, nie lubię niczego, co drze dziób pod oknem, włączając otroczki ale te uciszam zapychając je żelkami.
;-))
-
2013/06/04 20:49:04
Hehehe, a internety tymczasem polewają na całego z GoT, luv dat one:
bi.gazeta.pl/im/10/2a/d6/z14035472Q,--Moje-slodkie-dziecko-pierwszego-sezonu--co-ty-wi.jpg
-
2013/06/04 21:04:28
Bartoszcze - właśnie czytałam o reakcjach fanów, mowy nie ma żebym to jeszcze kiedykolwiek obejrzała, mogę się tylko domyślać że wyrżnęli kilka fajnych osób :-/

Btw - dostajesz powiadomienia o komciach na maila? U mnie od wczoraj puchy, ani jeden mail komciowy nie przyszedł.
:-)
-
2013/06/04 21:15:05
W ogóle nie zamawiam powiadomień, bo gazetowego maila nie czytam (zaglądam co jakiś czas tylko), mam cały czas otwarte dwa inne konta...
A jak to ujął jeden facet - mógłby zaspojlować kilka najbliższych sezonów, bo czytał książki ;-))
-
2013/06/04 21:17:38
Bartoszcze - w tej sytuacji zastanawiam się, czy powinnam choćby książki przeczytać, przywiązuję się do bohaterów i bardzo przeżywam wszelkie niefajności, nie rusza mnie "Trupia farma" czy "Bones" a "Gra o Tron" tak, jakaś dziwna jestem ;-)
-
2013/06/04 23:23:55
Sanatorium mysie brzmi zacnie! Cieszę się, że populacja trzyma dobry kierunek! A gąbeczkom na pohybel!
-
2013/06/05 07:27:38
Ja już nie będę się wypowiadać na temat ostatniego odcinka GoT. Reakcje tych ludzi są może przesadzone bo to tylko serial - ale jestem zdegustowana mimo iż wiedziałam dokładnie jak się to całe wesele skończy. Martin przegina - psychol jakiś, a jeszcze dwie książki są w przygotowaniu...Sakurako zemdli Cię na 100 %.
Co do mat z pianki - tylko ze słyszenia wiem że są fajne.
Ruda - mniejsza o 20 stopni...słońce ;-)) jest najważniejsze.
-
2013/06/05 13:49:53
Squirku ja ok 11 dostałam ze dwadzieścia powiadomień o komciach u Ciebie. Wszystkie z wczoraj - blox mnie kocha ;-))
-
2013/06/05 14:56:09
Mouse - totez kombinuję jak tu się udać na kilka tygodni do jakiejś prozdrowotnej placówki ;-) A Myszęta śpią na uszkach, własnie sprawdzałam :-))
-
2013/06/05 14:57:44
Karolino - niby serial tylko ale ludzie się przywiązują do postaci, mają wyobraźnię przecież, jakieś emocje i nadzieję z nimi wiążą a ten kretyn po kolei wszystkich wyrzyna, wielki pisarz się znalazł, wyobraźnia mu się skończyła chyba.
Nie wierz w to o matach z pianki, gwarantuję, że są zue.
;-))
-
2013/06/05 14:59:12
Karolinka - też dostałam, coś im się wykrzaczyło pewnie :-)
-
Gość: ruda śląska, *.threembb.co.uk
2013/06/05 15:55:40
www.hotmoney.pl/To-wyglada-jak-Hitler-Klienci-rzucili-sie-kupowac-a30730/
www.hotmoney.pl/Tu-oplaca-sie-mieszkac-Zarobki-najwyzsze-w-kraju-a30727

wychodzi na to, że u Squirka, Bartoszcze i Dodgers jest nieźle,
moje warmińsko-mazurskie to już pomór i bida z nędzą.............. :(

-
Gość: ruda śląska, *.threembb.co.uk
2013/06/05 16:04:45
Squirku: ludzie jak ludzie, widoki różnorodne, że tak powiem, przesadną estetką nie jestem w tej kwestii (ludzi), a tatułują się w salonach, masowo wykwitłych pt. "zrób sobie pamiątkę znad morza" :) nie zrobiłabym sobie sama osobiście tatułażu, bo mi się kojarzy ze stygmatem (na zawsze), ale miałam mały epizodzik w życiu i tatułowałam sama (min. durną młodszą siostrę, za rodzicielki zgodą of kors).
Rower stoi i błyszczy!! dumnam wysyłam zdjęcie :D
GOT - nie ma to, jak nieanonimowy trup, nie to, co w służbowej kostnicy.
BTW, dowiadywałam się o miejscową podyplomówkę z forensic science, głowę mam zaprzątniętą od paru miesięcy... :/
-
2013/06/05 16:30:42
I nagie do tego ramiona i kiwała głową na boki? Daj namiar wrzucę do gps i pozwiedzam ;]
-
2013/06/05 17:12:46
@Karolina
Noale przecież ten ostatni odcinek to ledwo połowa książki (tak twierdzą poinformowani).
;-)

@all
Popłaczcie i Wy ze śmiechu: "Gdyby PiS wygrał wybory, bohaterowie Gry o Tron by żyli!!"
www.facebook.com/photo.php?fbid=540491499341161&set=a.143270039063311.28368.139859259404389&type=1&theater
-
2013/06/05 21:13:04
W ramach akcji "zaspojleruj GoT" małe miód malyna wyłącznie dla znawców cyklu:-))
www.youtube.com/watch?v=QKqF8lg_M7A

-
Gość: ruda śląska, *.threembb.co.uk
2013/06/05 23:03:49
topfryzjer.pl/Fryzury%20kr%C3%B3tkie.k-1.fryzura-43802.html a tak szukam czegoś na nadchodzący sezon....
-
2013/06/06 12:40:22
Ja się tylko cieszę że dobrnęłam do końca Tańca ze smokami czytając tylko rozdziały dotyczące Dany...
Ruda - kameleon wymiata ;-)
-
2013/06/06 13:00:08
Squirk jak wygląda ranking spoilerów według Trenera?? Bartoszcze chyba prowadzi w wyścigu do gilotyny ;-)
-
Gość: ruda śląska, *.threembb.co.uk
2013/06/06 15:42:50
taaa, nie ma to jak boki zrywać z martwych ludzi... tylko dlatego, że są ośmieszani na każdym kroku...
-
2013/06/06 17:45:29
@karolina
To możliwe, ostatnie spoilery nie są zmyślone ;-))
-
2013/06/07 15:41:58
Rudo - pisnęłam maila, jak wiesz :-)
Tatuaż mam, nie żałuję :-)
-
2013/06/07 15:42:33
Bagienny - kawałek za Konstancin i potem prościutko na Hawaje ;-))
-
2013/06/07 15:43:20
Bartoszcze - kwiczę ;-)) ale też zupełnie się do serialu zniechęciłam, ściągam inne :-)
-
2013/06/07 15:43:49
Rudo - szalenie wytworna fryzura, nie wahaj się ;-))
-
2013/06/07 15:44:30
Karolino - nie wiem, czy książek sobie też nie darować, jak można tak dobry serial spieprzyć, co za wredny gnom z autora, no.
-
2013/06/07 15:45:11
Karolinka - Trener Was oboje za jednym zamachem zmityguje, dzięki bogom blisko siebie mieszkacie więc się chłopak nie najeździ ;-))
-
2013/06/07 15:45:59
Rudo - to tylko serial a ludzie reagują bo się przywiązują do bohaterów :-)
-
2013/06/07 15:46:17
Bartoszcze - grabisz sobie, wiesz? ;-))
-
2013/06/07 16:26:37
No pacz ;-))
-
2013/06/07 16:29:11
Bartoszcze - cóż za bezczelny młody człowiek. ;-))

Trochę mnie nie ma bo uczę się jak rozpoznać rasę denata po kształcie kości czaszki (serio, przypuszczalnie już tu oszalałam i stąd takie słitaśne zainteresowania) ale będzie nowa noteczka i wogle. Co tam Gra o Tron, kości rulez.
;-))
-
2013/06/07 22:52:35
News dla wielbicieli Clarksona :)
-
2013/06/07 23:06:22
Emilyann - orrrrany :-)) Idę męczyć Trenera ;-))
-
Gość: ruda śląska, *.threembb.co.uk
2013/06/07 23:09:24
Squirk: ja na Smoleńsk tak reaguję, choć do bohaterów przywiązana nie byłam.
-
2013/06/07 23:27:56
Rudo - mnie żal ludzi jako ludzi, jedna ze stewardess była naszą sąsiadką, wyjątkowa dziewczyna. Generalnie tragiczny wypadek po prostu, nasz przyjaciel jest specem od wypadków lotniczych, sporo o tym gadaliśmy.
-
Gość: ruda śląska, *.threembb.co.uk
2013/06/08 00:32:29
zastanawiam się tylko, dlaczego ludzie robia takie rzeczy, jak szarganie imienia i pękanie ze śmiechu z powodu czyjejś tragedii? kabarety nagrywają? a to zbydlęcenie, jakie się wyprawiało tu, w UK, po śmierci Margaret Thacher, to przechodziło ludzkie pojęcie. Barbarzyńcy u bram, elementarna zasada zachodniej cywilizacji to szacunek dla zmarłego. Ludzie na pewnym poziomie po prostu tego nie robią.
-
Gość: ruda śląska, *.threembb.co.uk
2013/06/08 12:22:37
a tak btw, gdyby nie M.Thacher, to te jełopy teraz by emigrowali za pracą do innych krajów, a nie odwrotnie.
-
2013/06/10 17:45:57
Rudo - szarganie imienia = masz na myśli tę żenującą szopkę odgrywaną przez wszystkich nieszczęśników węszących spisek rosyjski itp? To wg mnie skrajne chamstwo że nie pozwalają rodzinom przeżywać żałoby w spokoju, że temat wciąż wraca a życia ofiarom wypadku nic nie wróci.
Co do pani Thacher - była kontrowersyjna i, jak to polityk, wiadomo, że nie każdemu pasowała ale bydło to bydło, nie uszanuje niczego.
Biorę się za nową noteczkę chyba a Ty odbierz pocztę :-)
-
2013/06/10 18:22:43
O, w kolejnym sezonie GoT ma się zamienić w serial o przyrodzie mobilnej:
teamcoco.com/video/george-rr-martin-game-of-thrones-spoilers
-
2013/06/10 18:26:20
Bartoszcze - nie paczam nawet.
;-))
-
2013/06/10 18:27:28
Nie lękajcie się.
;-))
-
2013/06/10 18:32:04
Bartoszcze - to Ty się lękaj, spoilerowcze.
;-)))
-
Gość: ruda slaska, *.performancesprings.co.uk
2013/06/11 13:48:48
Nie. Chodzi mi o to, Squirku, ze ci poszkodowani ludzie maja prawo do prawdy, jaka by nie byla. Nie wiadomo jaka ona jest, bo nie bylo sledztwa. Te rodziny nie moga "przezywac w spokoju", ani nie chca tego, zeby temat "nie wracal", oni chca prawdy, a prawdy NIE MA. Nie widac, nie wiadomo, zamiecione pod dywan. Przedstawie to na przykladzie, przypuscmy, ze firma subkontraktowa testuje dla mnie sprezyny. Wyslalam im 10 sprezyn do testow. Przeslala mi jedna sprezyne z zalaczonym raportem, ze sprezyny sa ok, przeszly test zmeczeniowy i testy odpowiedzi dynamicznej spiewajaco. W raporcie brak zdjec, a dokumenty z opisem testu sa w niektorych miejscach zamazane. Nie ma wykresow graficznych odpowiedzi dynamicznej, tylko ktos tak po prostu napisal, ze jest ok. Nie smialabym podpisac sie pod takim raportem i przeslac go dalej do firmy-klienta, uwierz mi. D:
-
Gość: ruda slaska, *.performancesprings.co.uk
2013/06/11 14:31:33
btw, jesli ktos jest politykiem, ktory nie budzi kontrowersji at all, to nie jest dobrym politykiem. Tak to juz jest, ze trzeba byc kolcem w dupie dla calego zla na swiecie, jesli chcesz go zmieniac na lepsze... :)