squirk77@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu
"Jest taka akcja żebyś dał piątaka"

Rzadko o coś Was proszę, najwyżej o kciuki, tym razem trzeba czegoś więcej ale kto nie może niech przynajmniej wklei, udostępni i te kciuki trzyma.

Fajne są jeże, wszyscy wiemy, nie noszą wprawdzie jabłek na plecach, o czym się z oburzeniem dowiedziałam dopiero na lekcji biologii w podstawówce, wcześniej pielęgnując starannie przez lata wizję wesołego jeżyka z dorodnym jabłkiem na grzbieciku, ale i tak świetne są. Fukają, zwijają się w kłębek i tupią w nocy, sami przyznacie że nie da się jeży nie lubić.
Jeden pan też jeże lubi tak bardzo, że im pomaga. Chce (i jest w tym świetny) pomagać im nadal ale kwestie finansowe są nie do przeskoczenia, jeżyniec rośnie a budżet niestety nie. Są zaległości do opłacenia i to szybko. Suma jest spora ale jeśli więcej osób zerknie i wpłaci choćby 10 czy 20 zł to razem sie nazbiera i jeże będą nadal spokojnie fukać pod najlepszą opieką.

Zjeżona strona jest tu ---->  JEŻE, JEŻE!! a ja bardzo proszę o wsparcie, wklejanie, udostępnianie i, jeśli to możliwe, wpłaty, to są bardzo dobre jeże w bardzo dobrym domu, zróbmy dla nich ile będziemy w stanie.


Ściskam Państwu łapki, udanego weekendu. Idźcie na spacer, może zobaczycie jeża, mnóstwo ich, poważnie, nawet na Ursynowie są, jeden na mnie nafukał, podobało mi się.

niedziela, 22 lutego 2015, squirk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: