squirk77@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu
Mysz czuje się lepiej

więc wymuszę na Was wyrazy współczucia dla mojej niedoli. Nie wahajcie się pacać mnie pocieszająco łapkami i wygłaszać "Ech, yo..." oraz "Aleś ty biedna, jejku jej!".

Mianowicie Trener Osobisty był romantyczny.

Zacznę od tego że jestem żoną niemarudną. Nie kwilę, nie mękolę, nie zawracam niech będzie że głowy jakimiś pierdołami. W związku z tym kiedy wczoraj, po naprawdę męczącym, stresującym i bezsennym niemal tygodniu czuwania przy Myszy dopadła mnie jednak faza na pokwiczenie sobie Trener zniósł to dzielnie.
Zawiodłam mianowicie:
- Jest mi szaro i źle, powiedz mi coś wyjątkowego...
Trener rzucił mi Popaczanie, zastanowił się po czym z dumą wygłosił :
- Dzielenie przez zero! Jest bardzo wyjątkowe.
Rzuciłam mu Popaczanie i kwiknęłam nerwowo:
- No wiesz co, ja tu kwiczę a Ty z czymś takim. Powiedz mi coś romantycznego! i wyjątkowego.
Trener zastanowił się ponownie, uśmiech rozjaśnił mu wąsobrodę, wziął mnie za łapkę i łagodnym tonem wygłosił:
- Wyobraź sobie, że wchodzimy wieczorem na wysokie wzgórze otoczone lasem, na niebie miliony gwiazd, jasny księżyc, stajemy na szczycie i trzymając się za ręce patrzymy na piękne, spokojne miasteczko leżące w dole... A OBOK KTOŚ STOI I DZIELI PRZEZ ZERO.

No i tak, o.

Zastosowaliśmy na piszczącej na nas dramatycznie z głębi płucek Myszy dość ryzykowną kurację i skończyło się piszczenie a zaczęło opychanie jak jakiś sołtys i czesanie sobie uszek. Dumna jestem jak nie wiem co, było już naprawdę kiepsko a Mysz to staruszka więc słabsza niż wcześniej. Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i kciuki, jesteście naj. Jak Mysz.

niedziela, 08 lutego 2015, squirk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/02/08 20:07:23
Ja mam dla ciebie coś wyjątkowego. Blog lajfstylowy:
angelikao-blog.blogspot.co.uk
Jest to lektura wyjątkowa, która chyba nawet umarłego by podniosła z grobu. Szczególnie polonistę.
-
2015/02/08 20:32:11
Autumno - ja pierniczę, moje oczy.
Bardzo Ci dziękuję ;-))

PS. Tam jest "likestyles" - wtf?^OO^
-
2015/02/09 07:55:49
Jako że autorka zalinkowanego bloga ponoć od kilku lat mieszka w Anglii, za parę lat spodziewam się notki: "Tu sie dyzkryminduje polakuf! Mam sweitne wykrzdałdzenie i talend, a nie mogem dostadź pracy".
A widziałaś, jak pisze po angielsku?
angelikao-blog.blogspot.co.uk/p/wspopraca.html
Po tym fragmencie moje komórki mózgowe wydały głośny pisk, odwróciły się tyłem do ekranu i odmówiły dalszego czytania.
-
Gość: Zulka, *.centertel.pl
2015/02/09 09:31:21
Spóźnione pacanie na pocieszenie, dla Was wszystkich :*
-
2015/02/09 16:28:04
Mogę potruć i poofftopić trochę? Najpierw obśmiałam, a potem smutno mi się zrobiło. Gdyby to była osoba dorosła - to tak, zero litości. Ale to jest 16-latka, pozostawiona najwyraźniej sama sobie. Nikt jej nie nauczył chociażby dbałości o ochronę swojej tożsamości i wizerunku w sieci. Błądzi w sieci, gdzie prawdziwa kultura i sztuka mieszają z trendem do bycia popularnym i cool. Popatrzyłam na jej "ulubieńców", a tam aplikacja do czytania ebooków, kanał youtube o książkach oraz taki blog:
kikaa-blog.blogspot.co.uk/
Dziewczyna ma więc ciągoty do dobrych wzorców, ale chyba nikogo, kto by ją wspierał i pomógł do poziomu doskoczyć do ich poziomu.
-
Gość: Maszuta, *.kwidzyn.mm.pl
2015/02/16 07:18:47
Postanowiłam się wreszcie ujawnić jako fanka tego bloga. Pamiętam, jak pierwszy raz tu zajrzałam, oczywiście przypadkiem i potem za jakiś czas chciałam powrócić. Coś tam zapamietałam z nazw, ale widać nie do końca, bo jedyne co mi się wyświetlało to squirT. No cóż- doksztalciłam się... Tak czy siak, nie poddałam się, znalazłam i niezmiennie podziwiam. Dodam, że ogólnie pojęte "małe zwierzątka" (np myszy) nie ruszały mnie nigdy i,o zgrozo, nie interesowały. Zmieniasz ludzi, hehe. Pozdrawiam całą Twoją ferajnę. E.