squirk77@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu
"POMYŚL O TYM JAKO O WCZESNYM WYRUSZENIU DLA UNIKNIĘCIA TŁOKU.”

Przepraszam za brak nowej notki, wiem że zrozumiecie że w takich okolicznościach jestem przy Myszy i trudno mi się zająć czymś innym.
Mysz sobie od nas powoli idzie, wraca na Mysią Planetę, wybiera się od 2 dni.
Jest już Bardzo Starą Staruszką, w przeliczeniu ma pewnie z 90 lat, to bardzo poważny wiek. Jest solidnie osłabiona, płucka co chwilę coś łapią i było kilka dramatycznych skrzeczków, dostaje antybiotyk, nie bardzo chce jeść ale nadal walczy, jest niezmiennie miłą i grzeczną Myszą. Najchętniej leży na mojej dłoni w każdej chwili (w nocy też) więc choćbym chciała nie bardzo mogę posiedzieć, popisać - gdyż Mam Mysz.
Staram się myśleć tylko o tym, że byle komu się taka Mysz nie przytrafia, że to cud, dosłownie, trafić na tak kochaną chomiczkę, tak się z nią porozumieć, tak się zgrać. Ale głównie myślę o tym że ją bardzo kocham i serce mi pęka na myśl o tym, że nas zostawia. Łatwiej mi kiedy myślę tylko o niej, o tym, że dożyła w zdrowiu pięknego wieku, że poza ostatnimi tygodniami nigdy nie chorowała, nie kichnęła nawet - i że jest już zmęczona, tęskni za Siostryszką i na pewno będzie się na Mysiej Planecie chwalić tym że miała tu pałac, luksusy i dwoje wiernych służących gotowych biec na każde skinienie małą puchatą łapką żeby tylko zasłużyć na miłe popaczanie i polizanie po nosie. Bardzo kochamy tę małą Mysz.
Proszę o ciepłe myśli pod adresem Myszy, niech sobie spokojnie zaśnie i ma dobrą podróż.

wtorek, 31 marca 2015, squirk
Tagi: myszy

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/03/31 06:12:56
:((((((((((((((
-
2015/03/31 06:23:14
Marga - paczałaś Mysz Większą i Mysz Mniejszą odkąd uznały, że raczą u nas pozostać :-) Pamiętam jak się zachwycałaś każdym Myszem :-)
Bardzo smutne dni za i przed nami, najpierw zostawił nas Szczureczek Większy a teraz mała Pchłysz się wybiera w tak daleką podróż...Jestem bardzo szczęśliwa że wybierają mnie tak niesamowite Myszy i że mam wsparcie osób takich jak Ty :-) Naprawdę łatwiej się z tym żyje i miło mi mieć świadomość że są osoby które mnie rozumieją i wiedzą jakim skarbem jest futrzak w domu.
Myszeł właśnie do mnie wyszeł, przekażę mu że Marga życzy jej wszystkiego, co najlepsze, jak zawsze :-)
-
2015/03/31 06:40:21
no dlawi mnie w gardle i oczy mam mokre ... peknie jest rozumiec sie bez slow ... :***
-
2015/03/31 06:51:05
Marga - bardzo się cieszę że Cię znamysz, szczerze.
Twoje koty wygrały los na jakiejś wielkiej kociej loterii :-*))
-
2015/03/31 07:18:51
Czemu Myszy żyją tak krótko...człowiek da się oswoić, a tu nagle malutki Właściciel sobie wraca na swoją planetę i pustkę w sercu zostawia. Ściskam mocno Was obie.
-
2015/03/31 10:53:50
Cóż powiedzieć, można tylko życzyć Myszy szczęśliwej podróży.
A Ty najwyraźniej masz takie zadanie na tym świecie - żeby paru puchatym kruszynkom było dobrze, i wypełniasz je najlepiej jak można.
-
Gość: crea, *.res.pl
2015/03/31 11:57:55
Łezki mi lecą :( Trzymaj się myszku malutki, Twoje życie było życiem spermyszy. No i ludzie się też trzymajcie : ((
-
2015/03/31 12:29:55
pożyczam kciuki! Dobrze jest myśleć z perspektywy Myszy. Kiedy nadchodzi czas, trzeba się z tym w końcu pogodzić- nie jest dobrze trzymać na siłę przy życiu istotkę, która chce już sobie odsapnąć [to tak ogólnie]. Wasze chomiczki miały mega farta, że na was trafiły.. ściskam!
-
2015/03/31 19:03:19
Bardzo Wam dziękuję :-) Na razie Mysz się nie poddaje ale to Bardzo Stara Staruszka, po prostu jestem przy niej i pilnuję żeby coś zjadła kiedy zechce, żeby była wyczesana (ma własną szczoteczkę :-)), bardzo, bardzo liczę na to że spokojnie sobie zaśnie, zasługuje na to po długim, szczęśliwym, bezstresownym życiu, moja dzielna Emigrantkysz.
:-)
-
Gość: kaga, *.radom.vectranet.pl
2015/03/31 22:56:48
A idź pani w jasną xolerę z tym odchodzeniem:( Pokiziaj MałMysza, niech pozdrowi Więkysza i niech wracają obie, wierzę, że tak się stanie. Poryczałam się znów:(
-
2015/04/01 06:26:28
Kaga, Ty mięciutki puszeczku ;-*) Myszek jest bardzo dzielny i silny ale ma już Poważne Mysie Lata, oczywiście ryczę co chwilę jak gupia ale też jestem świadoma tego, że dożycie takiego wieku w takim zdrowiu to dla chomiczka wielki sukces. Dumna jestem nie do opisania że byliśmy w stanie takie warunki Myszy stworzyć, tak zadbać, tak się zaopiekować. Myszeł właśnie wyszeł, zjadł Idealny Mysi Mix (na życzenie podam przepis) w ilości takiej że bałam się że mi się Mysz rozpęknie ;-) i poszeł spać w kołderki. Mam nadzieję, że się wyśpimysz i zechcemysz spędzić z nami jeszcze trochę czasu. :-)